2013 m. gruodžio 30 d., pirmadienis

Keltu bilietai internetu


Keltų bilietai internetu

                     

Ar žinojote, kad perkant keltų bilietus internetu sutaupoma net iki 20 procentų bilieto kainos? Ne? Siūlome pasidomėti šia unikalia galimybe, pradžioje, nes ateityje tikimės, kad ji taps kasdienybe. Keltų bilietus perkant internetu nėra aptarnaujančio personalo, todėl pirkdami bilietus, kurie siekia iki 1000 litų galite sutaupyti iki 200 litų, o tai reiškia, kad po 5 reisų keltu, šešta kelionė Jums atsiperka su kaupu.

Ką reikėtų žinoti perkant keltų bilietus? Be abejonės, kad pirma reikėtų apsispręsti dėl krypties, po to, kokiu transportu kelsitės, dviračius, automobiliu ar autobusus ir tik po to ieškoti kelto bilietų kainos.

Apsisprendus dėl kelto krypties, reikėtų ir pravartu būtų pasidomėti bilietų kainomis. Tie kas keliauja keltais dažniau jau žino, kad bilietų paieška paskutinėmis minutėmis ar šventiniais laikotarpiai yra daugiau nei bergždžias. Kodėl? Atsakymas paprastas ir visiems suprantamas. Paskutinę akimirką ieškant bilietų į keltą nereiškia, kad jų nerasite nusipirkti, bet, gali būti, kad bilietu kainos bus dvigubai ar net trigubai didesnės, o jei vykstate dar ir automobiliu, prie bilieto kainos teks pridėti dar apie 30-40 procentų. Ir viso, gaunasi tokia suma, kuri ne visiems pakeliama ar įperkama, todėl gudrūs keliautojai jau žino, kad keltų bilietai – pigiausi internetu ir prieš tam tikrą laika. Laikas gali būti prieš mėnesį ar net du ir jei pasitikrinsite, įsitikinsite, kad nėra nieko pigiau nei keltų bilietus pirkti daug ankščiau ir tik internetu, nes nuo bilieto kainos aptarnavimas ne kiek nesiskiria nuo aptarnavimo, kuris suteikiamas mokant ženkliai brangiau. Žinoma, kita kalba apie kajutes ir jų paslaugų pirkimą, bet tai jau kita tema.

Perkantiems keltų bilietus internetu reikėtų žinoti apie išvykimo laiką ir atvykimo į keliaujamą uostą. Kodėl, paklausite? Todėl, kad, nes kai kurie uostai pasiekiami jau sutemus ar net „giliau į naktį“, todėl verta pasidomėti ir transportu, kurie jus pristatys į norimą vietą, jei, žinoma, keliaujate ne savo transportu. Jei keltu bilietus perkate kelionei ne savo transportu, rekomenduojama pasirūpinti tuo, kuris Jus nugabens į norimą vietą. Tai gali būti ne būtinai taksi :D Iš uostų, keleiviai gali būti gabenami ir autobusais, kurie išvyksta kas pusvalandį ar net dažniau. Tik tam, kad užsisakyti autobusų bilietus, vėl reikėtų susirasti savo maršrutą, kuriuo norėsite vykti, nes priešingu atveju galite būti nuvežtas priešinga kryptimi ir tolokai nuo norimos pasiekti vietos.

Taigi, netikintiems, kad keltų bilietai internetu gali būti ženkliai pigesni patariame, kad bilietus internetu vertėtų rezervuoti bent kartą ir suprasite, jog keliauti galima  ne tik pigiau, bet net ir ženkliai pigiau. O neturintys, kaip atsispausdinti keltų bilietų skubame nuraminti. Keliaujantiems keltais tereikia pateikti tik keliautojo kodą, kurį gausite, kai suvesite savo duomenis perkant keltu bilietus internetu. Bet kokiu atveju, jei kyla klausimų ar nesusipratimų, keltų bilietų rezervavimo sistemoje nurodytu telefono numeriu galėsite pasitikslinti, pasitarti ar išspręsti iškilusias problemas, kurios susijusios su kelionėmis keltais.

Keltu bilietai internetu itin populiarūs, bet už šią paiešką populiaresnės keltai i Kyli. Keltai į Vokietija populiarūs ne tik dėl keliaujančiųjų skaičiaus, bet ir dėl patogios kelionės į šią šalį. Švedija, daugeliui reikalinga, nes ji vienintelis susisiekimas su Skandinavijos šalimis, todėl į šią šalį galima keliauti ne tik iš Klaipėdos uosto, bet ir iš Rygos, kas suteikia galimybę keliaujantiems orientuotis ir planuotis patogiau bei pigiau.

Apibendrinimui, siūlome keltu bilietus rinkti s tik internetu, nes tik tokiu būdu keliaujant sutaupysite ženkliai daugiau, o ir planuojamų kelionių galėsite įgyvendinti ženkliai daugiau.  

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.