2014 m. gegužės 26 d., pirmadienis

Konvejerios juostos-vulkanizavimas

Konvejerio juostos ir vulkanizavimas UAB "Baltic belt"

Daugelį pramonininkų domina konvejerio juostos ir vulkanizavimas. Darbo našumo didinimas ir išlaidų mažinimas samdomai darbo jėgai yra daugelio vadovų planuose. Juk visi nori kuo didesnio pelno ir kuo mažesnių išlaidų. Konvejeris naudingas daugelyje sričių ir tik besinaudojantys jais žino, kaip tai padeda darbo proceso valdyme. O jei tai tinkamai daroma, tai taupomi ir įmonės pinigai.
Visi žinome, kaip svarbu tinkamai prižiūrėti daiktus, kad jie dirbtų kuo ilgiau. Eksploatuojant konvejerius svarbu nuolat prižiūrėti mechanizmus ir naudotis juo taip, kaip to reikalauja taisyklės. Įvairūs nustatymų reguliavimai, atsiradusių gedimų diagnozavimas bei jų šalinimas neturi būti atliekamas atmestinai ir patikėtas bet kam. Atminkite, kad tai nėra paprastas prietaisas ir apie jo veikimą bei mechanizmus reikia išmanyti. Tiek daug detalių: pavaros, ašys, velenai ir kitos detalės sujungiamos į visumą, kad galėtų efektyviai dirbti.
Nepakeičiamas bet kurio konvejerio elementas yra konvejerio juosta, kurios dar labai dažnai vadinamos transporterio juostos. Nepaisant to, kokia patvari ir aukštos kokybės bus ji, labai svarbu tinkamai ją pritvirtinti. Taigi, tai galima atlikti keliais būdais: mechaniniu, karštuoju arba šaltuoju. Pats greičiausias būdas – mechaninis. Tai padaryti galima specialiais mechanizmais.  Mechaninis tvirtinimas gali būti atliekamas net ir prie neigiamų temperatūrų ar ypatingai purvinoje patalpoje. Karštasis vulkanizavimas yra vienas iš efektyviausių būdų pritvirtinti konvejerio juostą. Tik toks būdas gali užtikrinti itin aukštą sukibimo lygį, kas labai svarbu. Tai garantuoja atliekami darbai naudojantis aukšto slėgio ir aukštos temperatūros įrenginiu, kuris prilydo juostas. Nebelieka net sujungimo žymių. Tokiu būdu pritvirtinta juosta tarnaus gerokai ilgiau, nei, pavyzdžiui, mechaniniu būdu pritvirtinta. Atliekant tokius darbus tereikia tik šiek tiek palaukti, kol atvės medžiaga ir bus galima pratęsti darbus. Tai patogu atlikti net ir darbo metu. Šaltasis tvirtinimas vyksta naudojant specialius klijus ir prispaudžiant medžiagas. Nors tokiam būdui nereikia specialių prietaisų, tačiau dirbti galėsite konvejeriu tik po poros ar kelių valandų. 
Konvejerio juostos ir vulkanizavimas domina visus, kuriems reikalingi konvejeriai. Juk jų yra įvairių rūšių ir paskirčių. Priklausomai nuo poreikių, jie yra ne tik su skirtingais techniniais parametrais ir savybėmis, bet ir skirtingo ilgio ar pločio juostomis. Šiuolaikiniai darbo procesai nuolat tobulėja. Vis didėjantys paslaugų ir gamybos mąstai reikalauja ir nepertraukiamo darbo proceso. Tai paprasta užtikrinti konvejerių pagalba. Svarbu tik pasirinkti tinkamus, tuomet ir problemų dėl naudojimosi nekils

UAB "Baltic Belt" telefonas: +370 659 09379

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.