2014 m. rugsėjo 20 d., šeštadienis

SEO straipsnių rašymas, talpinimas ir nauda


Norisi tikėti, kad šiuolaikiški internautai jau supranta ir gali atsakyti, kas yra SEO straipsniai, tekstai, kokią naudą jie duoda ir kam reikalingi. Bet nesinori teigti, kad tokių žmonių yra dauguma ir jie visi domisi SEO informacija bei gilinasi subtilybėmis ir jų nauda.

Žinau, kad nesuskaičiuotumėte, kiek visokiausių blogų yra prikurta internetinėje erdvėje, kad būtų galima talpinti ne tik šiaip tekstus ar rašinėlius ir traukti skaitytojų auditoriją, bet talpinti ir SEO straipsnius, tekstus, kelti juos ir iš jų gauti norimą naudą. Todėl kokybiški blogai taip pat yra labai svarbu. Bet nereikia galvoti, kad blogas yra nepatikimas, netinkamas vien iš jo išvaizdos, nuotraukų, nes jo autoritetas pasižymi visai kitose srityse. Todėl tai ką matote vaizdu, neverta sureikšminti ir nurašyti.

Tikslūs blogai, kurie administruojami tik vienoje srityje, nėra skirti bendrų SEO tekstų talpinimui, nes blogo paskirtis yra kitokia. Jis traukia skaitytojus savo išskirtiniu turiniu bei tikslia informacija. Tokie blogai nėra įvairių temų saugotojai, pavyzdžiui, jei blogas yra apie maisto gamybą bei receptų skelbimą, tai jame jokiu būdu nerasite straipsnio kaip išardyti variklį audinei ir vėl jį sudėti. Todėl suprantama, kad tokioje svetainėje lankosi tik receptų ir naujų idėjų maisto gamyboje ieškotojai.

Kita blogų grupė yra SEO tekstų talpinimui, todėl jame galima atrasti visko ko tik norimą ir lengviau administratoriams pasakyti kokių temų savo bloge dar neturi, nei vardinti visas patalpintas temas. Todėl tokio tipo bloguose galima jau talpinti ir SEO straipsnius, tekstus bei daryti nukreipimus. Suprantama, jei tokie blogai nepriklauso uždarų vartotojų grupei. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad  į tokį blogą patekti neįmanoma ir, kad jis skirtas tik tam tikrų funkcijų atlikimui. Todėl nauji nariai ar tekstų talpintojai bei rašinėtojai jame nėra pageidaujami.

Nusiminti neverta, nes internetinėse platybėse yra krūva ir tokių blogų, kuriuose galima talpinti SEO tekstu, straipsnius, paprastus tekstus ir nebijoti, kad būsite paprašyti susimokėti, nors erdvėje yra visokių blogų, mokamų ir nemokamų. Tik su nemokamų blogų paslaugomis yra vienas, bet... Klausimas būtų toks, kaip galvojate, kiek tokie blogai egzistuos? Jūs juos prikišite tekstais, po kelių metų jų ten bus keli šimtai ar net tūkstančiai, bet vieną dieną, sugalvoję bloge patalpinti straipsnį, bandant jungtis pamatysite, kad tokio jau nebėra. Ir ką, belieka tik apsiverkti? :)

Todėl tik profesionalūs tekstų, straipsnių rašytojai ir SEO paslaugų teikėjai gali suteikti garantijas, kad jų blogai egzistuos dar ilgai ir parašytis straipsniai atitiks visus SEO reikalavimus, kuriuos yra įtvirtinęs pats interneto dievaitis - GOOGLE.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Pastaba: tik šio tinklaraščio narys gali skelbti komentarus.